Wyposażenie pokoju niemowlaka nie musi kończyć się na podstawowych meblach, pościeli i dekoracjach. Wartym uwagi akcesorium są karuzele do łóżeczka, a także urocze pozytywki czy ciekawe projektory, dzięki którym opieka nad maleństwem może okazać się prostsze. Jakie karuzele niemowlęce sprawdzają się najlepiej? Jak wybrać dobrą pozytywkę, kiedy warto kupić projektor? Sprawdź informacje o tych dziecięcych akcesoriach.

Kolorowe karuzele do łóżeczka Twojego dziecka

Współczesne karuzele do łóżeczka mogą być urządzeniami o wielu możliwościach, łączącymi także funkcje pozytywki. Wybrane modele posiadają również wbudowane projektory, aby zapewnić dodatkową atrakcję dla najmłodszych. Elektroniczna karuzela do łóżeczka posiada regulowany napęd, często też elementy podświetlane, a nawet interaktywne.

Jeżeli ma wbudowany czujnik ruchu lub dźwięku, może reagować na pobudkę lub płacz dziecka, aby uruchamiać się w automatyczny sposób. Pozytywka w karuzeli do łóżeczka odgrywa przyjemne kołysanki albo odgłosy natury, które uspokajają dziecko.

Uspokajające pozytywki dla najmłodszych

Samodzielne pozytywki dla najmłodszych, a także modele wyposażone w projektory są propozycją dla nieco starszych maluchów, dla których karuzele do łóżeczka jest już nieodpowiednia. Pozytywki mogą posiadać wiele różnorodnych dźwięków, które będą towarzyszyć dziecku nie tylko podczas zasypiania, ale także w trakcie zabawy.

W zależności od modelu mogą także mieć dodatkowe funkcje, czy nawet zamieniać się w interaktywną zabawkę dla nieco starszych dzieci.

Projektory jako ciekawe uzupełnienie pokoju malucha

Wbudowane w wybrane karuzele do łóżeczka projektory dziecięce mogą po etapie noworodkowym stać się osobnym prkatycznym elementem wyposażenia pokoiku dziecięcego. Często także można kupić taki projektor jako osobny produkt.

Połączony z pozytywką pozwala na zbudowanie przyjaznej dziecku atmosfery, gdy się ściemni. Łagodne światło projektora koi zmysły, a melodie pozytywki uspokajają. W zależności od wersji projektora wyświetlane obrazki mogą się w ciekawy sposób poruszać, przyciągając uwagę dziecka nawet na długi czas.

Zobacz na: https://www.tinylove.com/pl_pl/mobiles-soothers-crib-toys

Comments are closed.