Dla wszystkich wielbicieli wózka Mima Xari producent przygotował jego nową wersję, spacerówkę Mima Xari Sport, z innowacyjnym siedziskiem, które dzięki większemu rozmiarowi zapewnia komfort starszym dzieciom, przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego wyglądu, tak charakterystycznego dla wszystkich produktów Mima. 

Wózek wielofunkcyjny Mima Xari Sport to produkt na lata

Mima Xari Sport nie posiada wprawdzie znanej z poprzedniego modelu gondoli ukrytej w siedzisku, dzięki dodatkowemu wyposażeniu w gondolę można go jednak użytkować już od pierwszych chwil życia dziecka. Co ważne, gondola ta jest na tyle uniwersalna, iż pasuje także do poprzednich stelaży marki Mima.

Siedzisko wózka, podobnie jak w pozostałych modelach, może być montowane tyłem lub przodem do kierunku jazdy, w zależności od tego, jaki tryb spacerowania najbardziej odpowiada dziecku. Siedzisko posiada także dwie wysokości oraz aż trzy pozycje rozkładania, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej uniwersalne. Prócz wygodnego, regulowanego podnóżka, wyposażone jest w obszerną budkę z ochroną przeciwsłoneczną oraz okienkiem, przez które rodzic może podejrzeć co dzieje się u malucha podczas spaceru.

Składanie wózka Mima Xari Sport jest możliwe bez demontowania siedziska, ważne jednak, by znajdowało się ono w górnej pozycji, skierowane przodem do kierunku jazdy. Dzięki regulowanej rączce dla rodzica prowadzenie wózka jest niezwykle komfortowe, bez względu na to, jakiego wzrostu jest osoba spacerująca. Skórzane obicia dodają spacerówce elegancji.

Prawdziwy wózek wielofunkcyjny

Wózek wyposażony jest w dwa kosze – tylny zawierający w sobie worek ze ściągaczem, oraz przedni, z materiałową pokrywą, dzięki czemu jest nie tylko elegancki, ale też bardzo pakowny.  Wyściełane przyjemnym materiałem siedzisko posiada 5- cio punktowe pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu rodzice nie muszą obawiać się nawet o najbardziej ruchliwe dziecko a koła, dzięki specjalnie zastosowanej technologii są niezwykle odporne na przebicie. Po złożeniu wózek można zabezpieczyć przy pomocy dedykowanego zatrzasku, co uniemożliwia jego niekontrolowane rozłożenie się, np. w trakcie przewożenia komunikacją miejską.

Więcej informacji: https://markowewozki.pl/wozek-wielofunkcyjny-mima-xari-sport/

Comments are closed.