Ziarna oleiste dostępne w asortymencie sklepu Polskie Ziarno to najlepszy zestaw drobnych nasion podnoszący walory odżywcze każdej mieszanki. Jest to idealny pomysł, który zachwyca nie tylko wielostronnością, ale także łatwym przyswajaniem przez osobniki w każdym wieku, zarówno przez młode, jak i dorosłe. Nasiona oleiste zapewniają dodatkową energię także w okresie zimowym i pozwalają szybko zregenerować siłę po mroźnych nocach.

Zawartość tłuszczu w nasionach oleistych


Nasiona oleiste
charakteryzują się wysoką zawartością tłuszczu od 20 do 70% oraz są wykorzystywane jako surowiec odpowiedni do tworzenia mieszanek. W naszym asortymencie można znaleźć między innymi nasiona lnu, rzepaku, rzodkiewki, czy też słonecznika. Wiele z naszych ziaren jest wykorzystywanych jako materiał paszowy. Nasze nasiona zawierają także sporo białka, witamin oraz soli mineralnych. Stanowią bardzo energetyczne pożywienie i wzbogacają dietę o wapń. Sprawdzają się świetnie jako pokarm dla ptaków.

Z proponowanych przez firmę Polskie Ziarno nasion oleistych można również wytwarzać oleje jadalne, który to z kolei jest cennym surowcem odpowiednim do wykorzystywania w wielu gałęziach przemysłu, w tym podczas produkcji margaryny. Oleje z naszych nasion mogą być stosowane także w produkcji smarów, farb, czy też lakierów. Mogą być one stosowane także w przemyśle farmaceutycznym oraz do produkcji różnego rodzaju kosmetyków.

Interesująca oferta na nasiona oleiste

Nasza firma Polskie Ziarno to wiodące i innowacyjne przedsiębiorstwo rolno-spożywcze. Naszym priorytetem na każdym etapie produkcji jest zaproponowanie naszym klientom kompleksowych nasion doskonałej jakości, które będą idealne jako karma dla zwierząt i nie tylko. Nasze produkty to najlepszy wybór ze względu na doskonałą jakość.

Dzięki temu stale zyskujemy uznanie hodowców oraz osób zajmujących się zwierzętami. Wszystkie nasze ziarna oleiste są przechowywane w bezpiecznych magazynach, w których nasiona są chronione przed wilgocią, czy też niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Posiadamy także własną suszarnię do nasion oraz rozległe zaplecze. Do naszej dyspozycji są także specjalne pojazdy ciężarowe przy pomocy których możemy zawieźć towar w idealnym stanie do klienta.

Comments are closed.