Niespodziewana awaria w czasie podróży to przykrość wpisana w codzienność kierowców. Im dalej od domu się przydarzy, tym większa jest jej uciążliwość. Większość ubezpieczycieli oferuje szeroki wachlarz usług w ramach pomocy drogowej, ale nie wszyscy.

Planowanie podróży. O czym warto pamiętać?

Wybierając się w podróż zwłaszcza w tę dalej od domu warto sprawdzić czy w okolicy, którą planujemy odwiedzić możemy liczyć na sprawną, profesjonalną i rzetelną pomoc drogową. W sytuacji, kiedy nie wystarczy podstawowa wiedza motoryzacyjna musimy zdać się na fachowców. Dobrze jest przed wyjazdem zanotować kilka kontaktów do firm świadczących usługi w zakresie pomocy drogowej. 

W Oławie, Brzegu, Oleśnicy i Strzelinie znajdziemy firmy, które oferują pomoc drogową przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Pracownicy czekają na telefon i natychmiast interweniują. Na życzenie klienta pojazd zostanie odholowany do wskazanego warsztatu.

Holowanie – czy tylko osobowe?

Firmy oferujące pomoc drogową w okolicach Brzegu, Oławy , Oleśnicy, czy Strzelina przewożą nie tylko samochody osobowe, ale również ciężarówki, tiry, pojazdy rolnicze oraz maszyny drogowe. Nie musimy się więc obawiać, że podróżując busem, czy kamperem nie skorzystamy z holowania do wybranego warsztatu.

Wybierając profesjonalną usługę możemy mieć pewność, że nasz pojazd będzie dostarczony do wskazanego warsztatu szybko, sprawnie i bezpiecznie. Niezależnie od tego, czy kierujemy małym rodzinnym samochodem, czy wieziemy masywny ładunek tirem możemy łatwo skontaktować się z firmą, która odholuje pojazd do zakładu, a pracownicy zadbają o fachową i miłą obsługę.

Holowanie pojazdów – jakie koszty?

W większości przypadków towarzystwa ubezpieczeniowe gwarantują holowanie uszkodzonego pojazdu w ramach zawartej umowy. Określona jest jednak odległość gwarantowanej ochrony lub rodzaj pomocy, z jakiej ubezpieczony korzysta. Firmy świadczące pomoc drogową również ustalają koszty usługi indywidualnie w zależności od przypadku. Warto zatem przed podróżą na Dolny Śląsk zajrzeć na strony internetowe firm oferujących pomoc drogową w tej okolicy.

Źródło: http://pomocdrogowa-olawa.pl

Comments are closed.