Fantastyczna morska przygoda stoi otworem. Wakacje na wodzie to coś, o czym marzy niejeden z nas. Dzięki możliwości wynajęcia jachtu wraz ze skipperem przygoda taka jest dostępna praktycznie dla każdego i na wszystkich żeglownych wodach tego świata. Na czym polega czarter jachtów i czy warto z niego skorzystać?

Czarter jachtów – warto skorzystać.

Kompas Yachting to firma, która poza dystrybucją osprzętu jachtowego i akcesoriów ratowniczych, zajmuje się wypożyczaniem jachtów dla samodzielnych grup jak i pod okiem jednego z naszych skipperów.

Czarter jachtów dostępny jest w wielu marinach rozlokowanych często w sąsiedztwie popularnych lotnisk. Wypływając z nich można penetrować tysiące europejskich – i nie tylko – wysp. Najatrakcyjniejsze żeglarsko miejsca znajdą się na wyciągnięcie ręki, a przygoda pod żaglami pozostanie w pamięci na zawsze.

Warunki na jachtach.

W ofercie znajduje się ponad 900 różnej klasy jachtów. Są to bogato wyposażone pływające apartamenty, w których można spędzić czas wygodnie, przyjemnie, nietuzinkowo. Klienci mogą wybrać wielkość jachtu, ilość kabin, koi, czy łazienek.

W każdym jachcie, jeśli chodzi o czarter jachtów, standardowo znajduje się kuchnia z możliwością przygotowywania posiłków – jest kuchenka, piekarnik, lodówka. Salon daje możliwość wspólnego spędzania czasu przez całą załogę, a także wieczornego biesiadowania.

Obsługa – skipper, hostessa, doradztwo. 

Dzięki wielu bazom jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najlepszą lokalizację, opierając się na ich celach i oczekiwaniach. Dla mniej doświadczonych oferujemy czarter jachtów wraz ze skipperem, który weźmie odpowiedzialność za bezpieczne prowadzenie jednostki pływającej.  Na nasz statek można wynająć hostessę, a nawet kucharza.

Odważ się na przygodę. 

Podobno kto podróżuje, też żyje dwa razy. Dlatego uważamy, że zawsze warto wyjść z domu i poznać kawałek innego świata, innej rzeczywistości. Żeglarstwo to wspaniała zabawa. Czarter jachtów to przygoda dla całej rodziny, dla grupki przyjaciół czy też w ramach firmowego wyjazdu integracyjnego.

Na wodzie, w pięknym otoczeniu można uczcić coś w wyjątkowy sposób, można na chwilę stać się bohaterem książek o prawdziwych wilkach morskich czytanych z takim zapałem w dzieciństwie.

Więcej szczegółów: https://kompasyachting.pl/czarter-jachtow/

Comments are closed.