Czym kierować sie przy wyborze usług dobrej Taxi? Dla większości wyznacznikiem wyboru będzie cena za przejazd, i słusznie. Chcąc wybrać się z puntku A do punktu B liczymy na niski koszt przejazdu – to podstawowo, i często nawet wolimy zapłacic mniej, a jechać dłużej. Takie nasze polskie myślenie. Ostatnio miałem okazję być w Oławie u rodziny.

Miasto Oława

To ciekawe miasteczko niczym specjalnym się nie wyróżnia więc można uogólniać i z powodzeniem porównać je do większości miast 40 tysięcznych. Nie chcę opisywać całej historii ale zdarzyło sie tak, że musiałem pilnie wracać do Wrocławia a nie byłem autem. Nie było akurat pociągu ani autobusu, więc pozostała mi taksówka. Ciotka podała mi numer, zadzwoniłem i czekam.

Taxi przyjechała po minucie od telefonu! Może przypadek ale i tak wart odnotowania. Kierowca bardzo uprzejmy z uśmiechem na ustach zapytał dokąd. Chciałem się dostać na Dworzec PkP we Wrocławiu. Zaproponował mi bardzo przystępną cenę 70 zl i darmowy kurs w Oławie! Byłem w pozytywnym szoku. Co powiecie na to?

Jak zwiedzać Oławę

Po powrocie do domu z ciekawości sprawdziłem na Facebooku fanpejdż tej firmy Taxi. Prowadzą intensywną promocję polegającą na zachęcaniu ludzi do budowania dobrych relacji z nimi. W tej branży jeszcze się z takim czymś nie spotkałem.

Liczne konkursy, promocje, rabaty i karty stałego klienta które przyciągają i zachęcają do skorzystania z ich usług. To się może podobać i naprawdę zachęcić do dzwonienia tylko do nich. Oprócz tego natrafiłem na ich stronę z ofertą dostępną tutaj: Oferta Taxi Olavia Co ciekawe, oprócz przewozu osób oferują również przewóz towarów do 1,5 tony. Ale tego już raczej nie wożą taksówką :)

Tags :

Comments are closed.